Forum

internetten para kazanmak

Başlatan Alevimen · 4 Cevaplar

Alevimen

3 aylar önce

Gönderildi: 1 ay önce
nereye gitsem sanki bunu duyuyorum :) internetten nasıl para kazanırım. insanların çoğu şu an eve kapanmış durumda - zorunlu veya isteyerek. herkes dijital olacağı için dijital dünyasında para kazanmakda şu an gündem olmuş gibi. bakalım hangi 'yeni ürünler' göreceğiz :)
Zaman çizelgemde paylaş

YoRuM78 Üyeyim: 3 aylar önce

İnternetten ciddi para kazanlar var. Yemek siparişi siteleri mesala ciddi rakama satıldı diye biliyorum. Mesajlaşma için kullanılan uygulamalar mesala en büyük örneklerden biridir. Sanırım burada en önemlisi ön görebilmekten geçiyor.Ve birazda cesaret:)

Alevimen Üyeyim: 3 aylar önce

YoRuM78 yazdı:
İnternetten ciddi para kazanlar var. Yemek siparişi siteleri mesala ciddi rakama satıldı diye biliyorum. Mesajlaşma için kullanılan uygulamalar mesala en büyük örneklerden biridir. Sanırım burada en önemlisi ön görebilmekten geçiyor.Ve birazda cesaret:)

haklısın, elbette cesaret çok önemli. ya yemek sipariş durumu isviçrede de çok başarılı gidiyor. ilk robotlu paket/yemek servisi yapan/bulan şirket sanırım çok çok müşteri kazanacaktır. düşünsene, balkonda oturuyorsun mangalı kendin yapacağına direk insanız hava aracı ile yemek paketin geliyor. direk tabaklara ve helal hoş olsun hahaha nasıl bişi :))

YoRuM78 Üyeyim: 3 aylar önce

haklısın, elbette cesaret çok önemli. ya yemek sipariş durumu isviçrede de çok başarılı gidiyor. ilk robotlu paket/yemek servisi yapan/bulan şirket sanırım çok çok müşteri kazanacaktır. düşünsene, balkonda oturuyorsun mangalı kendin yapacağına direk insanız hava aracı ile yemek paketin geliyor. direk tabaklara ve helal hoş olsun hahaha nasıl bişi :))

:))) kesinlikle katılıyorum.. Artık zamanın ve teknolojinin ne kadar ileri gidebileceğini düşünemiyorum. Bu tür görüntüleri ilerde görebileceğimizi düşünüyorım

Alevimen Üyeyim: 3 aylar önce

YoRuM78 yazdı:

:))) kesinlikle katılıyorum.. Artık zamanın ve teknolojinin ne kadar ileri gidebileceğini düşünemiyorum. Bu tür görüntüleri ilerde görebileceğimizi düşünüyorım
bulaşıkları da direk balkondan roboto veririz ve bilmediğimiz yere götütürp muhtemelen çoçuklara yıkatıp geri getirir hatta scan onayı verip balkon kapımızı scan yapıp kapı açılır ve uçak robotu temizlenmiş tabakları dolablara yerleştirir. valla ev hanımlar bunu programlar ben sana söylim :)